pühapäev, 1. november 2015

Blogi on unarusse jäänud :(

Mul kohe natuke häbi, et nii kaua siia mitte midagi postitanud pole.
Eks see on selle tulemus, et enne olid mu elus hetked hobustega, nüüd on mu elus hetked ilma hobusteta! :D
Üldiselt läheb mul hästi. Suvi möödus liiga kiiresti, sai palju ratsutada, sai võistelda, sai ka paar rosetti juurde hangitud. Ikka Valunaga, kes on nii hea õpetaja!
Eduard elas suvel mõned nädalad Kaija kodu juures lopsakal rohumaal koos Fogeli ja Valunaga.
Ega ma tagantjärgi midagi väga siin pikalt kirjutama ja meenutama ei hakka, sest ma jääksingi siis kirjutama vist.
Meil on hetkel tallis 14 hobust ja 2 poni. Eile ja täna kolisid kolm üürihobust talveks meilt ära.
Eduard sai endale septembri keskel aasta noorema täku seltsiks. Kari on muidugi suurem, aga ega need vanad hobused ei viitsi väga noorte naglade mängudega kaasa minna.
Eduard sööb suve keskpaigast saati Cavalor Juniorix müslit, olen ülirahul ja saab seda kuni kolme aastaseks saamiseni, siis läheme mõnele teisele Cavalori müslile üle. Poiss on kasvanud ja palju ka õppinud.
Ta oskab ilma sidumata talli vahekäigus seista. Vahel ta küll katsetab, kas saab ikka astuda siia või sinna. Aga üldiselt saan nööri otsa maha panna ja tema ümber käia, teda puhastada ja kastist asju tuua ilma, et ta minema jalutaks.
Kordel oskab Edsu täitsa kenasti joosta. Teeme seda küll harva, heal juhul korra nädalas ja kuni 20 min, aga vaikselt õpime häälkäsklusi samm ja traav. Kordel on käinud seljas nii sedelgas kui sadul. Olen paar korda ka selja peal natuke kõõlunud. Käe kõrval oleme käinud maastikul jalutamas, väga tore kogemus oli. Edsu oli nii sõiduvees, et tegi käe kõrval traavi, nii väga tahtis minna :)
Vaikselt olen hakanud talle sadulat otsima. Kiiret mul sellega ei ole, aga olen enda jaoks vist välja mõelnud, mida ma täpselt tahan.
Üldiselt tunnen, et mul on oma hobuse jaoks nii vähe aega. Samas leian, et hetkel saan seda ajapuudust endale temaga seoses lubada, ta on noor ja vajab enda liigikaaslaste seltsi enam, kui minu oma :P
Aga ta on tore ja uudishimulik, kiire õppija ja hea kaaslane, temas on midagi, mis paneb mind iga kord teda nähes rahulolevana tundma! :) Ta on lihtsalt parim ja ilusaim ja mis peamine, minu!
Aga "natuke" siis pilte suvest ja elust ja olust :)

Kommentaare ei ole: